">
Jihomoravské stavební společenství
    
Pozvánka na diskusní fórum

Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR a Expertní skupina pro technickou politiku a jakost ve stavebnictví pořádají v rámci doprovodného programu Mezinárodního stavebního veletrhu v Brně IBF 2009 IV. diskusní fórum na téma "Možnosti podpory realizace energetických úspor na stavbách".


Diskusní fórum bude zaměřeno zejména na rekonstrukce a modernizace staveb, je určeno pro stavební podnikatele, bytová družstva, projektanty a vlastníky nemovitostí.

V rámci diskusního fóra vystoupí ředitel Státního fondu rozvoje bydlení JUDr. Jan Wagner, zástupce Ministerstva životního prostředí, Národního památkového ústavu a odborníci z vysokých škol.

Program:

Diskusní fórum se uskuteční v úterý 21.4. ve 14 hodin v Kongresovém centru na brněnském výstavišti. Vstup je volný, s ohledem na omezenou kapacitu sálu však pouze pro registované účastníky. Registraci lze učinit telefonicky na čísle 602956935 (pí Jolana Drtilová) nebo mailem na adresu jmss@iol.cz, případně osobně nebo písemně na sekretariátě Jihomoravského stavebního společenství SPS ČR v areálu EDEN, Bauerova 10, Brno, 60200.

K účasti srdečně zvou

Doc. Ing. Alois Materna, CSc, MBA
odborný garant

Doc. Ing. Lubomír Mikš, CSc
předseda expertní skupiny SPS ČR
» zpátky na přehled novinek

© 2009, JmSS