RTS, a. s. pořádá ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji konferenci k připravovanému zákonu o veřejných zakázkách. Konference se uskuteční již 1. prosince 2015 v brněnském hotelu Holiday Inn a je určena jak pro zadavatele, tak i pro uchazeče o veřejnou zakázku.">
Jihomoravské stavební společenství
    
Konference - Stavební zakázky podle nového zákona o veřejných zakázkách

RTS, a. s. pořádá ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji konferenci k připravovanému zákonu o veřejných zakázkách. Konference se uskuteční již 1. prosince 2015 v brněnském hotelu Holiday Inn a je určena jak pro zadavatele, tak i pro uchazeče o veřejnou zakázku.


TÉMA

Návrh nového zákona o zadávání veřejných zakázek byl 27. 10. 2015 předán Poslanecké sněmovně a je tedy nejvyšší čas se s ním seznámit. V rámci celodenní konference se probere postup zadávacího řízení s důrazem na stavební zakázky.

Celým procesem zadávání vás provedou, spoluautor návrhu nového zákona Mgr. Pavel Herman a expert na stavební zakázky Ing. Petr Vrbka. Pohled odborné veřejnosti stavařů na vybrané problémy návrhu zákona budou prezentovat zástupci Ministerstva obchodu a průmyslu, Svazu podnikatelů ve stavebnictví a Hospodářské komory.

ÚČASTNÍCI DISKUZE

PROGRAM

CENA

2.900,- Kč bez DPH / účastníka.

Účast na konferenci si můžete zakoupit v internetovém obchodě http://eshop.rts.cz.

Uzávěrka registrace je ve středu 25. 11. 2015. Počet míst je omezen.

KONTAKT

RTS, a.s. | Lazaretní 13 | Brno | 615 00
Ing. Šárka Křivánková
telefon: +420 545 120 202
e-mail: sarka.krivankova@rts.cz
internet: http://www.rts.cz

» zpátky na přehled novinek

© 2009, JmSS